OBÓZ BUŁGARIA- ZŁOTE PIASKI

Termin: 22.07-03.08.2024

Cena: 3450 zł

Ilość miejsc: Zapisy na listę rezerwową


CAMP odbędzie się w Bułgarii w Złotych Piaskach gdzie będziecie doskonalić pod naszym okiem swoje umiejętności.

Ilość wolnych miejsc:  0

Zapisz sięChcemy Was serdecznie zaprosić na nasz letni obóz pływacki, który odbędzie się w malowniczym kurorcie Złote Piaski, w sercu bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Nasz obóz oferuje nie tylko treningi pływackie, ale także niezapomniane wakacyjne doświadczenie w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: infrastruktura sportowa na czas treningów w hotelu, boisko sportowe przy hotelu, duży basen z leżakami i barem przy basenie, restauracja, lobby bar z darmowym WI-FI, zewnętrzny taras, duży hol wychodzący na obszerny odkryty taras, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, szeroka, piękna piaszczysta plaża KABAKUM niedaleko hotelu, uznawana za jedną  z najpiękniejszych w całej Bułgarii.

WYŻYWIENIE:  3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja w bufetu. Woda mineralna z dystrybutorów dostępna jest przez całą dobę

TRANSPORT: WYJAZD Z WARSZAWY- autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek. UBEZPIECZENIE

W CENĘ WLICZONO: zakwaterowanie 8 noclegów w Bułgarii, wyżywienie wg opisu programu, opiekę rezydenta/kierownika na miejscu w Bułgarii, transport, program obozu, ubezpieczenie KL , NNW + bagaż, podatek VAT, TFP, TFG

Czego możesz się spodziewać:

  1. Techniczne treningi pływackie: Nasza doświadczona kadra trenerska zadba o to, abyś mógł doskonalić swoje umiejętności na każdym etapie.
  2. Rozbudowana infrastruktura: Baseny olimpijskie i profesjonalne udogodnienia zapewnią Ci najlepsze warunki do treningu.
  3. Piękne plaże: Złote Piaski słyną z przepięknych piaszczystych plaż, które zachęcają do relaksu i zabawy po wyczerpujących treningach.
  4. Ciepłe morze: Morze Czarne w okolicach Złotych Piasków ma idealną temperaturę do pływania i spędzania czasu na wodzie.
  5. Pewna pogoda: Bułgaria słynie z licznych słonecznych dni, więc możesz być pewien, że czeka Cię przyjemny, letni klimat.
  6. Super zabawa: Oprócz treningów pływackich, planujemy również wiele atrakcji i wydarzeń towarzyszących, które sprawią, że czas spędzony na obozie będzie niezapomniany.

Nie czekaj dłużej i dołącz do nas na niezapomnianą przygodę pływacką w Złotych Piaskach, Bułgaria!Zdjęcia lokalizacji

Zapisz się i dołącz do CAMP`U


Zapisz się


Addres


Kawęcki Swim Camps
ul. Londyńska 20a/4
66-400 Gorzów Wlkp.

E-mail i telefon


Pietrzyk Patryk 606 712 606
Radosław Kawęcki

Linki